TR | EN | DE

HAKKIMIZDA


BİZ KİMİZ?

Türkiye ve dünya nakliye sektörüne farklı bir hizmet anlayışı getirmek amacıyla, 2001 yılında kurulan UMTAŞ ULUSLARARASI NAKLİYAT TİC. LTD. ŞTİ; Müşteri odaklı çalışma ve iş birliğini kendisine ilke edinmiş, kuruluş felsefesine uygun olarak hizmet kalitesini, başarı ve güvenle günümüze kadar taşımış ve profesyonel çalışanlarıyla müşterilerine hissettirmiştir.

Globalleşen dünyamızda rekabet, daha ciddi ve ağır sorumluluklar getirmektedir. Bu bağlamda müşterilerimizin her zaman çözüm ortağı ve tedarik zincirinin en önemli halkası olduğumuzun bilinci içersindeyiz.

Umtaş müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı işbirliğini, bilgi, emniyet, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla bütünleştirmiştir. Tüm hizmetlerinde toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Umtaş profesyonel çalışanları ve takım arkadaşları ile karayolu taşımacılığında Avrupa ağırlıklı, havayolu ve denizyolu taşımacılığında ise, dünyanın tüm noktalarından istenilen hizmeti kolaylıkla sunabilecek acenta ağını oluşturmuş ve bu hizmeti kurulduğu günden itibaren ithalat/ihracat müşterilerine sunmaya başlamıştır.

HİZMETLERİMİZ

Umtaş ithalat ve ihracat malzemelerinin nakliye organizasyonu konusunda; yurtiçi geneline yayılmış olan partnerleri ile başta İstanbul, İzmir, Ankara, ve Mersin olmak üzere nakliye, gümrükleme, depolama ve mal transferi konusunda müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

HEDEFLERİMİZ

Gelişen ve değişen çağa ayak uydurmak, yeniliklere açık olmak ve hatta yeniliği bizzat yaratmak konusunda gösterdiğimiz hassasiyet müşterilerimize sunduğumuz hizmet ile birleşince ortaya çıkan karşılıklı memnuniyet onur ve güven vericidir. Bu güvene layık olmak, çalışmalarımızın anlık değil sürekli olması için çabalamak ve bu anlayışla emin adımlarla ilerlemek, şirketimizin en başta gelen hedeflerinden biridir.